Muulin

Meie lugu

”Aastaid õmblesin oma väikese õmblusmasinaga looduslikust linasest kangast ilusaid, mugavaid ja tervislikke esemeid oma perele ja kodu tarbeks. See pakkus mulle palju rõõmu ning ma olin uhke meie kodu üle. Külas käinud sõprade imetlus ja kiitus innustas mind ka neile looma erinevaid asju kingituseks. Kuna kingitused võeti väga soojaltvastu, tekkis meil mõte käivitada oma väike perefirma, et jagada rõõmu minu käsitöö nautimisest veel suurema hulga inimestega.

 Leena Vald,  Muulin-i tegevjuht ja disainer

MUULIN

Tänaseks on Muulin Eesti perefirma, mis valmistab käsitöötooteid inimestele, kes hindavad looduslikke ja tervislikke kõrge kvaliteediga materjale ning tipptasemel toodete valmistamist.

Muulin-il on suur valik mitmes stiilis tooteid erinevat tüüpi kodude jaoks. Me pakume esemeid igase ruumi – elutuppa, magamistuppa, kööki, vannituppa…

Muulin kasutab oma käsitööna valmistatud toodete jaoks kõrge kvaliteediga orgaanilist linast kangast. Linase kanga kasutamise 5000 aastane ajalugu kinnitab selle vastupidavust ja praktilisust, samas ka õrnust ja pehmust, mis on muutnud linase üheks tänapäeva enimarmastatud kangaks. Meie naturaalsete, pikaealiste ja kergesti hooldatavate dekoratiivsete tekstiiltoodete lai valik toob teie kodudesse soojust ja ehtsat Maa hingust. Linane on täiuslik materjal teie nahale – kuumal suvepäeval mõnusalt jahutav ja hingav ning külmal talveõhtul soojalt hellitav. Looduslikust linasest tooted on tervislikuks valikuks ka allergikutele.

Looduslik puhtus on Muulin-i jaoks ainumõeldav tee, austus looduse vastu, mis jagab meiega oma kallihinnalisi varasid, on alati kõigi meie tegevuste keskmes.

2017 - Muulin Child

2017 lõime uue brändi – Muulin Child, mis varustab tütarlapsi (pikkusega 80–128 cm) erineva otstarbega armsate, ainulaadse disainiga mänguliste ja mugavate käsitsi valmistatud kleitidega.

Muulin Child kasutab lasterõivaste valmistamiseks loodusliku linase ja puuvilla seguga kangast, mis on väga õrn lapse naha vastas.

Tundes uhkust oma kõrgekvaliteetsete kangaste ja käsitööna valmivate toodete üle on meie eesmärgiks täita kõikide klientide soovid. Uute toodete arendamise protsess on lõputu – et käia kaasas uute trendidega, samas säilitades toodete traditsioonilised ja ennast tõestanud omadused. Me teeme kõike ise alates toote disainimisest kliendile üleandmiseni ning jälgime väga tähelepanelikult iga etappi kuni ihaldatud toode teieni jõuab. Teie tagasiside on meile väga oluline. Me usume, et pole paremat reklaami kui rahulolevate ja õnnelike klientide isiklikud soovitused.