Muulin

Linane Laudlina Modern Lines

105.00135.00

Laudlina on käsitööna valmistatud kõrgekvaliteedilisest 100% looduslikust jämedaniidilisest tihedakoelisest halli värvi linasest kangast. Laudlina on kaunistatud linasest niidist kahe laia pikisuunalise kaunilt läbipaistva kahevärvilise (hall + kontrasttoon) pitsitriibuga.

Suurused: 240×140 ; 270×140 ; 320×140

Puhasta
SKU: n/a. Category:

Kirjeldus

Kollektsiooni tooted on käsitööna valmistatud kõrgekvaliteedilisest 100% orgaanilisest jämedaniidilisest tihedakoelisest linasest kangast. Kodutekstiilid on kaunistatud linasest niidist laiade pikisuunaliste kaunilt läbipaistvate kahevärviliste pitsitriipudega ning osad ka dekoratiivsete käsitsi valmistatud samast niidist tuttidega.

Oma dekoratiivsusega loovad Modern Lines tooted teie kodus eriliselt hubase ja õdusa õhkkonna. Tooted sobituvad nii omavahel kui ka teiste kollektsioonide toodetega väga elegantselt ning võimaldavad seeläbi luua teie koju uusi meeleolusid ja varjundeid argipäevastest ülipidulikeni.

Naturaalsest linasest tooted on tervislikult nahasõbralikud, kergesti hooldatavad ja vastupidavad, seetõttu hinnatakse neid väga kõrgelt.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Linane Laudlina Modern Lines”