Muulin

Linane Laudlina Lines

95.00125.00

Ühevärviline laudlina on käsitööna valmistatud kõrgekvaliteedilisest 100% looduslikust jämedaniidilisest tihedakoelisest linasest kangast. Laudlina on kaunistatud sama värvi linasest niidist kahe laia pikisuunalise kaunilt läbipaistva pitsitriibuga.

Suurused: 240×140 ; 270×140 ; 320×140

 

Puhasta
SKU: n/a. Categories: ,

Kirjeldus

Kollektsiooni tooted on käsitööna valmistatud kõrgekvaliteedilisest 100% orgaanilisest jämedaniidilisest tihedakoelisest või hõredakoelisest faktuursest linasest kangast. Kodutekstiilid on kaunistatud sama värvi linasest niidist laiade pikisuunaliste kaunilt läbipaistvate pitsitriipudega ning osad ka dekoratiivsete käsitsi valmistatud samast niidist tuttidega.

Oma dekoratiivsusega loovad Lines tooted teie kodus eriliselt hubase ja õdusa õhkkonna. Tooted sobituvad nii omavahel kui ka teiste kollektsioonide toodetega väga elegantselt ning võimaldavad seeläbi luua teie koju uusi meeleolusid ja varjundeid argipäevastest ülipidulikeni.

Naturaalsest linasest tooted on tervislikult nahasõbralikud, kergesti hooldatavad ja vastupidavad, seetõttu hinnatakse neid väga kõrgelt.

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Linane Laudlina Lines”