Muulin

Linane Linik Light Lines

29.0047.00

 

Ühevärviline piklik linik on käsitööna valmistatud kõrgekvaliteedilisest 100% looduslikust peeneniidilisest tihedakoelisest naturaalset halli värvi linasest kangast. Linik on kaunistatud sama värvi linasest niidist laia pikisuunalise kaunilt läbipaistva pitsitriibuga. Liniku kahekordsest kangast kolmnurksed otsad on dekoreeritud sama värvi linasest niidist käsitsi valmistatud lõbusate tuttidega.

Sobib lauale asetamiseks nii piki-, põiki- kui diagonaalsuunaliselt, kasutamiseks koos teiste toodetega. Linik moodustab piduliku kombinatsiooni näiteks kontrastset tooni laudlina peal.

 

Suurused: 140×45 ; 160×45 ; 240×45

Puhasta
SKU: n/a. Categories: ,

Kirjeldus

Kollektsiooni tooted on käsitööna valmistatud kõrgekvaliteedilisest 100% orgaanilisest peeneniidilisest tihedakoelisest linasest kangast. Kodutekstiilid on kaunistatud sama värvi linasest niidist laiade pikisuunaliste kaunilt läbipaistvate pitsitriipudega ning osad ka dekoratiivsete käsitsi valmistatud samast niidist tuttidega.

Oma dekoratiivsusega loovad Light Lines tooted teie kodus eriliselt hubase ja õdusa õhkkonna. Tooted sobituvad nii omavahel kui ka teiste kollektsioonide toodetega väga elegantselt ning võimaldavad seeläbi luua teie koju uusi meeleolusid ja varjundeid argipäevastest ülipidulikeni.

Naturaalsest linasest tooted on tervislikult nahasõbralikud, kergesti hooldatavad ja vastupidavad, seetõttu hinnatakse neid väga kõrgelt.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Linane Linik Light Lines”