Muulin

Linane Linik Sirge Modern Lines

30.0050.00

Piklik linik on käsitööna valmistatud kõrgekvaliteedilisest 100% looduslikust jämedaniidilisest tihedakoelisest linasest kangast. Linik on kaunistatud linasest niidist laia pikisuunalise kaunilt läbipaistva kahevärvilise pitsitriibuga.

Sobib lauale asetamiseks nii piki-, põiki- kui diagonaalsuunaliselt, kasutamiseks koos teiste toodetega. Linik moodustab piduliku kombinatsiooni näiteks kontrastset tooni laudlina peal.

Suurused: 120×45 ; 140×45 ; 160×45 ; 240×45

Puhasta
SKU: n/a. Category:

Kirjeldus

Kollektsiooni tooted on käsitööna valmistatud kõrgekvaliteedilisest 100% orgaanilisest jämedaniidilisest tihedakoelisest linasest kangast. Kodutekstiilid on kaunistatud linasest niidist laiade pikisuunaliste kaunilt läbipaistvate kahevärviliste pitsitriipudega ning osad ka dekoratiivsete käsitsi valmistatud samast niidist tuttidega.

Oma dekoratiivsusega loovad Modern Lines tooted teie kodus eriliselt hubase ja õdusa õhkkonna. Tooted sobituvad nii omavahel kui ka teiste kollektsioonide toodetega väga elegantselt ning võimaldavad seeläbi luua teie koju uusi meeleolusid ja varjundeid argipäevastest ülipidulikeni.

Naturaalsest linasest tooted on tervislikult nahasõbralikud, kergesti hooldatavad ja vastupidavad, seetõttu hinnatakse neid väga kõrgelt.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Linane Linik Sirge Modern Lines”